.

Restauracja

Witamy w restauracji Pałacowej hotelu Arkadia Royal. Krainie, gdzie najlepsze produkty spotykają się z wspaniałymi kucharzami,  którzy dbają, aby na Państwa stole zagościła perfekcja.

Sala Balowa ,  trzy sale bankietowe- od 20 do 200 osób, tarasy oraz duży ogród dają możliwość przeprowadzenia imprez według indywidualnych scenariuszy.


Niezapomniana kolacja w Hotelu Arkadia RoyalNasze menu skupia się na „nowoczesnej” klasyce kuchni polskiej, lecz bynajmniej się do niej nie ogranicza. Każdego miesiąca naszym gościom serwujemy najlepsze potrawy regionalne z całego świata, aby w pełni rozkoszować się bogactwem smaków i aromatów oferowanych w każdym zakątku naszego globu.


Naszą kuchnią tworzą ludzie z pasją dla których gotowanie jest stylem życia. Karta menu zmienia się okresowo, aby w pełni docenić sezonowość produktów. Nasze menu dnia lub miesięczne zależne są tylko od natchnienia naszych kucharzy i dostępności najświeższych składników, w rezultacie tworzymy najciekawsze dania światowej klasyki każdego dnia.


W restauracji Pałacowej nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz personel chętnie przygotuje Państwu specjalne dania spoza karty po konsultacji z naszym Szefem.


Zapraszamy w kulinarną podróż od dawnej Polski po wyprawę dookoła świata.


Menu a la carte

Oferta na przyjęcia

Oferta na konsolacje
 

 

Cerytikat POT

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

więcej >>>

Romantyczny Weekend

Romantyczny weekend w Hotelu Arkadia Royal

Chcesz zrobić miłą niespodziankę swojej drugiej połowie? Romantyczny weekend w Hotelu Arkadia Royal to wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby…

więcej >>>

Restauracja w Hotelu Arkadia Royal WarszawaPotrawy na stole w Hotelu Arkadia Royal WarszawaPokój w Hotelu Arkadia Royal WarszawaPokój w Hotelu Arkadia Royal Warszawa