.

Jak dojechać

reception bell

Komunikacją miejską

Z dworca Centralnego

Autobusem linii 525 lub 502 z przystanku od strony ul. Emilii Plater. Wysiąść na przystanku Trawiasta i cofnąć się 150m do wejścia do hotelu.

Z lotniska

Wsiąść do autobusu nr 175 i wysiąść na przystanku Dworzec Centralny. Przy dworcu, na pętli od strony ul.Emilii Plater wsiąść do autobusu linii nr 525 lub 502. Wysiąść na przystanku Trawiasta i cofnąć się 150m do wejścia do hotelu.

Z dworca kolejowego Warszawa Śródmieście

Wsiąść do kolejki SKM w stronę Otwocka, Kolej Mazowiecka w stronę Otwocka, Dęblina i Pilawy. Wysiąść na stacji Warszawa Wawer. Ze stacji do hotelu jest 300m. Trzeba przejść na lewą stronę torów i iść ul. I Poprzeczną, potem skręcić w lewo w ul.Hertza, hotel jest na końcu ulicy po prawej stronie.

 

Samochodem

Z kierunku Terespol / Lublin

Jadąc drogą krajową nr 2/E30 po wjeździe do Warszawy, 500m za pierwszymi światłami zjechać w prawo przed wiaduktem w ul.Powszechą, następnie objechać wiadukt tzn. pierwsza w lewo, na światałach w lewo, po przejechaniu pod wiaduktem skręcić w lewo za stacją Orlen i ślimakiem na górę (na drogę krajową nr 2/E30), dalej w prawo, za 150 m. skręcić w prawo na parking hotelu Arkadia Royal.

Z kierunku Białystok

Jadąc drogą krajową nr 8/E67 w Markach skręcić w prawo na wiadukt na drogę 631 w kierunku na Zielonkę, dalej cały czas prosto ok. 16 km, po przejechaniu pod wiaduktem z ul.Bronisława Czecha skręcić w lewo za stacją Orlen i ślimakiem na górę (na drogę krajową nr 2/E30), dalej w prawo, za 150 m. skręcić w prawo na parking hotelu Arkadia Royal.

Z kierunku Gdańsk

Jadąc drogą krajową nr 7/E77 po wjeździe do Warszawy prosto Wisłostradą (ul.Pułkowa, Wybrzeże Gdyńskie), ślimakiem w prawo na Most Łazienkowski i dalej Trasą Łazienkowską (droga krajowa nr 2/E30). Na pierwszym rozwidleniu jechać łukiem lekko w prawo i dalej prosto kierując się stale na Terespol-Lublin. Po przejechaniu górą węzła Marsa jechać dalej prosto ul.Płowiecką, 150m po zjeździe z drugiego wiaduktu skręcić w prawo na parking hotelu Arkadia Royal.

Z kierunku Poznań

Jadąc drogą krajową nr 2/E30  na węźle w Jawczyce/Mory wjechać na drogę S8, dalej drogą krajową nr 8/E67. Przed mostem na Wiśle zjechać w prawo na drogę nr 7/E77, kierunek Terespol-Lublin. Dalej prosto Wybrzeżem Gdyńskim, ślimakiem w prawo na Most Łazienkowski i dalej Trasą Łazienkowską (droga krajowa nr 2/E30). Na pierwszym rozwidleniu jechać łukiem lekko w prawo i dalej prosto kierując się stale na Terespol-Lublin. Po przejechaniu górą węzła Marsa jechać dalej prosto ul.Płowiecką, 150m po zjeździe z drugiego wiaduktu skręcić w prawo na parking hotelu Arkadia Royal.

Z kierunku Kraków / Katowice

Po wzjeździe w Jankach cały czas prosto. Potem w prawo w Trasę Łazienkowską (droga nr 2/E30). Na pierwszym rozwidleniu za Wisłą jechać łukiem lekko w prawo i dalej prosto kierując się stale na Terespol-Lublin. Po przejechaniu górą węzła Marsa jechać dalej prosto ul.Płowiecką, 150m po zjeździe z drugiego wiaduktu skręcić w prawo na parking hotelu Arkadia Royal.


 

 

Cerytikat POT

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości

więcej >>>

Romantyczny Weekend

Romantyczny weekend w Hotelu Arkadia Royal

Chcesz zrobić miłą niespodziankę swojej drugiej połowie? Romantyczny weekend w Hotelu Arkadia Royal to wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby…

więcej >>>

Widok zewnętrzny Hotelu Arkadia Royal WarszawaPokój w Hotelu Arkadia Royal WarszawaRestauracja w Hotelu Arkadia Royal WarszawaKonferencje i spotkania biznesowe w Hotelu Arkadia RoyalSauny i relaks w Hotelu Arkadia Royal WarszawaPokój w Hotelu Arkadia Royal WarszawaPotrawy na stole w Hotelu Arkadia Royal Warszawa